logologo
  • Kjøpe/Selge bolig
      Tilbake
    • Kjøpe bolig
    • Selge bolig
  • Verdivurdering
  • Til salgs
      Tilbake
    • Boliger til salgs
    • Nybygg
  • Reportasjer
  • Våre kontorer
      Tilbake
    • Mo i Rana
    • Brønnøysund
    • Sandnessjøen
    • Mosjøen
    • Svalbard
    • Om REDE Eiendomsmegling
  • Kjøpe/Selge bolig
      Tilbake
    • Kjøpe bolig
    • Selge bolig
  • Verdivurdering
  • Til salgs
      Tilbake
    • Boliger til salgs
    • Nybygg
  • Reportasjer
  • Våre kontorer
      Tilbake
    • Mo i Rana
    • Brønnøysund
    • Sandnessjøen
    • Mosjøen
    • Svalbard
    • Om REDE Eiendomsmegling
Velkommen til Myravegen 30 - En koselig enebolig med svært rolig og barnevennlig beliggenhet på Hemnesberget. (1/23)
Stua er lys og behagelig å oppholde seg i. Store vindusflater som slipper inn rikelig med naturlig dagslys. (2/23)
Plass til sofakrok og spisestue, i tillegg til oppbevaring i form av kommode eller skjenk. (3/23)
Flott utsikt mot blant annet Veten, Ramflåget, Sundsfjellet/alpene, Selhorntinden, Sundsholmen og Esperviktinden. (4/23)
Boligen varmes opp med ved og ellers elektrisk fyring. (5/23)
Tomta er romslig på 954 m2. Tilnærmet flat hage med ulik beplantning av busker og trær. (6/23)
Det er mange fine tur- og jaktmuligheter kort vei fra boligen, og et yrende båtmiljø og opparbeid småbåthavn. (7/23)
(8/23)
Ved inngangspartiet er det etablert en terrasse på 12 m2. Her er det fine solforhold og flott utsikt! (9/23)
Kort vei til alt fra dagligvare, barnehage, skole, idrettshall, fotballbane, bensinstasjon, frisør og andre nisjebutikker. (10/23)
Kjøkkenet er velholdt og har innreding av hvite, profilerte fronter og laminert benkeplate. (11/23)
Plass til mindre kjøkkenbord under vindu. (12/23)
Hvitevarer som komfyr, frys- og kjøleskap og mikrobølgeovn medfølger handelen. (13/23)
Videre opp i boligens andre etasje finner du 3 soverom og et bad. (14/23)
Hovedsoverommet er av god størrelse med plass til dobbeltseng, nattbord og garderobeløsning. (15/23)
Soverom 2 av 2 (16/23)
Soverom 3 av 3. Her er det montert garderobeløsning langs ene veggen. (17/23)
Badet holder noe eldre standard men innehar de kvaliteter man trenger. Innredet med dusjnisje, toalett og baderomsinnredning med heldekkende servant. (18/23)
(19/23)
I kjeller er det 28 m2 med bodplass, i tillegg til et stort vaskerom med opplegg for vaskemaskin og god plass for å etablere arbeidsbenk og oppbevaring. Vaskemaskin og fryseboks medfølger fra kjeller. (20/23)
Planskisse hovedplan (21/23)
Planskisse 2.etasje (22/23)
Planskisse kjeller (23/23)
Myravegen 30 8640 Hemnesberget Norge

Koselig enebolig beliggende i rolig og barnevennlig område på Hemnesberget | 3 soverom | Tilnærmet flat tomt med utsikt

Prisantydning

1 700 000,-

Omkostninger: 56 614,-

Totalpris: 1 756 614,-

Kommunale avgifter: 12 700,- per år

  • Verditakst: 1 700 000,-
  • Ligningsverdi: 407 958,-
  • Primærrom: 118 m2
  • Bruksareal: 150 m2
  • Eierform: Eier (Selveier)
  • Boligtype: Enebolig
  • Soverom: 3
  • Tomteareal: 954 m2 (eiet)
  • Byggeår: 1955
  • Energimerking: G
  • Kort om eiendommen

    Velkommen til Myravegen 30 - En koselig enebolig beliggende i et svært rolig og barnevennlig område. Boligen holder noe eldre standard men er likevel velholdt. God planløsning og mange muligheter for å skape ditt drømmehjem. Kort vei til alt fra dagligvare, barnehage, skole, idrettshall, fotballbane, bensinstasjon, frisør og andre nisjebutikker. Området har fine tur- og jaktmuligheter kort vei fra boligen, og et yrende båtmiljø og opparbeidet småbåthavn.

    Hemnes kommune gir etableringstilskudd til førstegangskjøpere i kommunen som oppfyller kommunens krav gjennom søknad. Tilskuddet er på 10% av kjøpesum, inntil kr. 200 000,-

    Velkommen til en hyggelig visning - Husk påmelding.

    Adresse

    Myravegen 30
    8640 Hemnesberget

    Matrikkel

    Gnr. 65 bnr. 1 Fnr. 244 i Hemnes kommune

    Beliggenhet, adkomst

    Boligen ligger på Hemnesberget, omlag 40 km fra Mo i Rana sentrum. Boligen er fint plassert i en rolig og barnevennlig gate. Utsikt mot Veten, Ramflåget, Sundsfjellet/alpene, Selhorntinden, Sundsholmen og Esperviktinden.

    Hemnesberget har det meste man trenger med barne og ungdomsskole, barnehage, idrettshall, fotballbane, dagligvarebutikk, bensinstasjon, frisør og andre nisjebutikker. Området har fine tur- og jaktmuligheter kort vei fra boligen, og et yrende båtmiljø og opparbeid småbåthavn.

    En 40 minutters kjøretur til Mo i Rana sentrum når du en rekke kultur og rekreasjonstilbud som blant annet kjøpesenter, kafe, restauranter, badeland, idrettshaller, helsetjenester og høyskole m.m.

    Type, eierform og byggeår

    Enebolig Selveier, oppført i 1955

    Bygninger og byggemåte

    Enkel beskrivelse av byggets konstruksjon iht. tilstandsrapport.

    Boligen er oppført med ukjent konstruksjon som utvendig er kledd med liggende kledning. Takkonstruksjonen har saltaksform med taksperrer i tre. Taket er tekket med bølgeblikk. Takplatene er malt. Takrenner og nedløpsrør av malt sink, heldekkende beslag over pipe. Takstige i metall. Kombinasjon av malte vinduer med 2 lags energiglass i trekarmer, samt noen koblede 2 lag vinduer. Noen vinduer er gamle av ukjent alder som det er byttet glass i, og noen vinduer er byttet i senere år. Altan i trykkimpregnerte materialer. Etasjeskiller i tre. Betonggulv i kjelleren.

    Antall rom (evt. senger)

    Soverom: 3, Bad: 1, Ekstratoalett: 1

    Arealer og fordeling per etasje

    Primærrom: 118 kvm, Bruksareal: 150 kvm

    Primærrom:
    1.Etasje: Vindfang, trappegang, stue og kjøkken.
    2.Etasje: Trappegang, 3 soverom og bad.
    Kjeller: Trappegang og vaskerom.

    Sekundærrom:
    1.Etasje: Bod
    2.Etasje: Kott
    Kjeller: Boder og matbod

    Måleregler for areal ved skråtak, gjør at deler av gulvarealet i 2. etasje ikke er med som BRA i rapporten. Reell gulvareal i 2. etasje er 55m2. I kjelleren er det ett WC på ca 1,5 m2 som har for lav takhøyde og er dermed ikke måleverdig. WC er ikke med i BRA eller i romsbeskrivelsen.
    I tillegg til boligen er det en altan ved entreen på ca. 12m2.

    Hva som defineres som primærrom (P-ROM) eller sekundærrom (S-ROM) tar utgangspunkt i hvordan rommet er i bruk når eiendommen selges, selv om enkelte rom ikke er byggemeldt og godkjent til dagens bruk.

    Møblering / utstyr

    Frittstående hvitevarer som frys- og kjøleskap, komfyr og mikrobølgeovn medfølger handelen.
    I kjeller medfølger vaskemaskin og fryser.

    Det vises til Norges Eiendomsmeglingsforbund sin liste over løsøre og tilbehør, som legges til grunn for salget dersom annet ikke fremkommer av salgsoppgaven. Listen følger vedlagt i salgsoppgaven. Interessenter oppfordres til å gjøre seg kjent med denne.

    Dersom hvitevarer eller annet teknisk utstyr medfølger gis ingen garantier på disse når det gjelder tilstand, funksjonalitet og levetid, utover leverandørens eventuelle garantier.

    Standard

    Velkommen til Myravegen 30 - En koselig enebolig med rolig og barnevennlig beliggenhet. I området rundt er det andre enebolig med alt fra førstegangskjøpere, småbarnsfamilier og eldre. Kort vei til fine turområder hvor blant annet lysløypa som er populær både sommer og vinter kan trekkes frem. Løypa ligger like ved fotballbanen på Reina. Rolige gater med 30-sone fra boligen og helt frem til både barnehage, skole og dagligvare.

    Det første som møter deg er et mindre vindfang, som fører deg videre til en større gang. Rommet med siden av vindfanget er en bod på 2 m2. hvor kan praktisk kan henge unna sko og yttertøy.

    Stua er lys og behagelig å oppholde seg i da det er store vindusflater som slipper inn rikelig med naturlig dagslys. Den flotte utsikten over fjellene og fjorden kan nytes fra nesten alle rom i huset. Boligen har en god planløsning med mange møbleringsmuligehter. God plass til sofakrok, spisestue og oppbevaring. Kjøkkenet holder noe eldre standard men er pent brukt og innehar de kvaliteter man trenger for å lage et godt måltid. Plass til kjøkkenbord under vindu.

    Opp i boligens andre etasje er det tre romslige soverom hvor alle har plass til seng, nattbord og garderobeløsning. Badet er av grei størrelse og innredet med baderomsinnredning med servant, gulvmontert toalett og dusjnisje.

    I kjelleren er det et stort vaskerom med mange muligheter for å gjøre mer praktisk. Plass til arbeidsbenk og skap for oppbevaring.

    De to andre rommene i kjeller er boder med overflater av betong. Her er det mye potensiale for bedre utnyttelse.

    Ved inngangspartiet er det en balkong på 12 m2. med gode solforhold og fint utsyn over blant annet Hemnesfjellet, Selhorntinden, Sundsholmen og Esperviktinden.

    Oppvarming

    Boligen varmes opp med vedovn

    Parkering

    Parkering i gruset innkjørsel ved huset.

    Areal og eierform (opplysninger om evt. feste)

    Areal: 954 kvm, Eierform: Eiet tomt, Utløpsår feste: 2053, Festeavgift: 863

    Tomt og hage

    Eiendommen har en relativ flat tomt på 954,5 m2. Tomten er opparbeidet med plen og diverse beplantning.

    Tilliggende fasiliteter

    Neste ordinære regulering av festeavgift er i 2029. Regulering av festeavgiften skjer i henhold til festekontrakten lest i sammenheng med tomtefestelovens bestemmelser. Det påløper for tiden administrasjonsvederlag kr 4 600,- for dekning av grunneiers utgifter ved overføring av festeretten. Bortfester har legalpant for utestående festeavgift.

    Eventuell innløsning av festetomten skjer i henhold til festekontrakten lest i sammenheng med tomtefestelovens bestemmelser. Innløsningstidspunktet inntrer i henhold til kontraktens og tomtefestelovens bestemmelser. I tilfeller der fester ikke har en lov- eller kontraktsfestet rett til innløsning vil det normalt ikke bli gitt tilbud om innløsning. Eventuell innløsning vil skje etter en konkret vurdering og til markedspris.

    Vei, vann og avløp

    Eiendommen er tilknyttet offentlig vei.

    Eiendommen er tilknyttet offentlig avløpsnett og vannforsyning, via privat stikklendinger inn til egen bolig.

    Reguleringsplan

    Eiendommen ligger i et område regulert til boligformål. Kommunedelplan 2001101 for Hemnesberget, Ikrafttredelsesdato 22.11.2001. Reguleringsplan fås av megler ved etterspørsel.

    Tinglyste rettigheter og servitutter

    Det er innhentet kopi av servitutter som kan være av interesse å lese innen budgivning. Disse kan lastes ned fra internett eller be om kopi fra megler.

    Ferdigattest

    Det foreligger stemplede tegninger av Hemnes bygningsråd datert 20.03.1954. Det ble utstedt innflytningsattest datert 11.01.1955. Tegningene stemmer i hovedsak men med følgende endringer.
    - Rom definert som "kammers" er i dag en del av stue
    - Det er etablert terrasse ved inngangsparti
    - Det er satt inn dør til kjeller
    - Etablert toalett i kjeller
    - "Brensel" og "grønnsaker" i kjeller er i dag et stort rom
    - Kjellernedgang er fjernet og etablert dør fra annet rom
    - Enkelte vindu har endret størrelse og har ikke sprosser lenger

    Utbygg/terrasser over 0.5 meter over bakken påvirker utnyttelsesgraden av tomta. Eventuell risiko ved ovennevnte forhold tilfaller kjøper.

    Prisantydning

    1 700 000,-

    Takst / tilstandsrapport

    Utført av : Mobo Helgeland BBL / John Roger Hansen
    Teknisk (byggmassens) verdi : 2 350 000,-
    Markedsverdi : 1 700 000,-
    Teknisk verdi : 2 350 000,-
    Formuesverdi : 407 958,-
    Sekundær formuesverdi : 1 468 650,-
    Formuesverdi pr. : 31.12.2020

    Energiforbruk og energimerking

    Oppvarmingskarakter Oransje - Energikarakter G

    Boligkjøperforsikring fra Help

    Det gjøres oppmerksom på at kjøper har anledning til å tegne Boligkjøperforsikring ved kjøp av denne boligen. Det er en rettshjelpsforsikring som gir trygghet og profesjonell juridisk hjelp dersom det oppdages uventede feil eller mangler ved boligen de neste fem årene. Les om denne på www.help.no og ta kontakt med oss for ytterligere informasjon.

    Kommunale avgifter

    Kr. 12 700 pr. år
    Omfatter vann kr. 4 73,- avløp kr. 7 263,- og branntilsyn/feiing kr. 706,- I tillegg betales til ekstern leverandør for renovasjon. Pr. nå er eiendommen registert som helårsbolig som benyttes som fritidsbolig og det betales fritidsrenovasjon kr. 915,-

    Oppgjør

    Hele kjøpesummen med omkostninger må være innbetalt og disponibel for megler på meglers klientkonto, senest på siste virkedag innen overtagelsen finner sted.

    Arealangivelser i salgsoppgaven

    Arealangivelsene er hentet fra tilstandsrapport.

    Andre opplysninger

    Det er ikke innhentet særskilte opplysninger om evt pålegg fra brann/feievesen.

    Det elektriske anlegget ble sist kontrollert 12.01.2006. Det ble ikke funnet feil eller mangler ved anlegget. Forfall neste kontroll 2026.

    TG 3 store eller alvorlige avvik
    - Det er påvist noen glassruter som er punktert eller sprukne. Karmene i vinduer er slitte og det er sprekker i trevirket. Det er påvist vinduer med fukt/råteskader. Punktert rute på bad i 2. etasje. Sprukket glassrute i bod i 1. etasje. Synlige merker etter skader fra kondensering/lekkasjer rundt noen vinduer.
    Råteskader på vinduer i kjeller.
    - Det er i hulltaking påvist fukt-/råteskader. Det er påvist indikasjoner på noe fuktgjennomtrenging inn i kjellermur. Det ble registrert forhøyede fuktverdier i matbod. Fuktverdier ble målt til 38,3%. Det er saltutslag på vegg i bod.
    - Rekkverkshøyder er under dagens forskriftskrav til rekkverk i trapper. Det er ikke montert rekkverk. Det mangler håndløper på vegg i trappeløpet. Det mangler rekkverk og handløper i nedre del.
    - Det er påvist mangelfull/feil utførelse rundt rørgjennomføringer e.l. som gir fare for fukt i konstruksjonen i våtsone. Over halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på slukløsningen. Mer enn halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på membranløsningen. Uheldig løsning og mangelfull tetting rundt rørføring i dusjsonen med rør som kommer opp l golvet.
    - Det er ikke tilfredsstillende membran/tettesjikt på våtrommet. Malt betonggulv som har begynt å flasse. Det er ikke kontinuerlig tettesjikt på gulv og opp på veggen.

    TGiU
    - Hulltaking er ikke foretatt da våtrommets bygningskonstruksjoner består av mur og betong. Det er gjort overflatesøk med fuktindikator på vegger, uten å registrere unormale avvik. Det ble søkt med fuktindikator på gulvene og det ble fullt utslag på fuktmåler som tyder på at det står fukt under belegget.

    TG 2
    - Mer enn halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på taktekkingen og undertak.
    - Mer enn halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på renner/nedløp/beslag. Det mangler snøfangere på hele eller deler av taket, men det var ikke krav om dette på byggemeldingstidspunktet. Takrenner og beslag har noe rustdannelser.
    - Det er påvist spredte råteskader i bordkledningen.
    Det er ingen eller liten lufting i nedre kant av kledning mot grunnmur. Bordkledningen er værslitt og malingen flasser.
    - Det er påvist fuktskjolder/skader i takkonstruksjonen. Mindre fuktskjold i takkonstruksjon i nedkant av pipe.
    - Karmene i dører er værslitte utvendig og det er sprekker i trevirket. Det er påvist avvik rundt innsettingsdetaljer. Innramming av ytterdør er råteskadet. Kjellerdør er slitt.
    - Rekkverket er for lavt i forhold til dagens krav til rekkverkshøyder. Det er for stor åpning mellom trapp og kjellervegg.
    - Åpninger i rekkverk er ikke i henhold til krav i dagens forskrifter. Det er for stor åpning mellom trapp og kjellervegg.
    - Målt høydeforskjell på over 15 mm gjennom hele rommet. Planavvik kontrollert med lasermåling. Største avvik målt til 25mm i hele stuerommet. Største målte avvik i 2. etasje er 15mm i hele rommet.
    - Det er ikke foretatt radonmålinger, og bygget er heller ikke utført med radonsperre.
    - Rekkverkshøyder er under dagens forskriftskrav til rekkverk i trapper. Det mangler håndløper på vegg i trappeløpet. Rekkverkshøyde er 70 cm og returrekkverk på loftet er ca 60 cm.
    - Tapetskjøter er ikke tette. Det er vindu/dør med ikke fuktbestandige materialer i våtsonen (dusjsonen), løsningen eller byggematerialet er uegnet. Baderommet er bygd med badekar som er fjernet, og det dusjes rett mot veggen. Det er flere åpne tapetskjøter i dusjsonen. Rommet har kun naturlig ventilasjon.
    - Det er dårlig avtrekk i ventilator.
    - Mer enn halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på innvendige vannledninger.
    - Det er ikke påvist tilfredsstillende el-tilkobling av varmtvannstank iht. gjeldende forskrift.
    - Tekniske installasjoner > Elektrisk anlegg
    - Drenering: Topplist er ikke montert etter anvisning.
    - Det er registrert skråriss som er symptom på setninger.






    - Mer enn halvparten av forventet brukstid er oppbrukt på utvendige vann- og avløpsledninger.

    Budgivning

    Alle bud skal inngis skriftlig til megler. Benytt "Gi bud"-knappen på våre annonser for å registrere ditt bud elektronisk. Dette er en enkel og sikker løsning som lar deg signere budet elektronisk ved hjelp av BankID.

    Megler kan ikke formidle bud med kortere akseptfrist enn kl 12.00 første virkedag etter siste annonserte visning hvor selger er forbruker, jfr. Informasjon om budgivning.

    Bud med kortere frist enn 30 min blir automatisk satt med 30 minutters frist fra budet er mottatt megler.

    Megler anmoder om at nye bud oversendes i god tid før utløp av akseptfrist på eventuelle gjeldene bud.

    Megler tar ikke noe ansvar for forsinkelser på el- eller telenettet.

    Om ikke annet er avtalt med megler skal akseptfristen på bud settes innenfor bankens åpningstid(09.00-15.00). Da megler er forpliktet til å innhente bekreftelse på finansiering.

    Overtagelse

    Avklares i forbindelse med budgivning.

    Lovanvendelse

    Eiendommen selges etter reglene i avhendingsloven.

    Eiendommen skal overleveres kjøper i tråd med det som er avtalt. Det er viktig at kjøper setter seg grundig inn i alle salgsdokumentene, herunder salgsoppgave, tilstandsrapport og selgers egenerklæring. Kjøper anses kjent med forhold som er tydelig beskrevet i salgsdokumentene. Forhold som er beskrevet i salgsdokumentene kan ikke påberopes som mangler. Dette gjelder uavhengig av om kjøper har lest dokumentene. Alle interessenter oppfordres til å undersøke eiendommen nøye, gjerne sammen med fagkyndig før bud inngis. Kjøper som velger å kjøpe usett kan ikke gjøre gjeldende som mangel noe han burde blitt kjent med ved undersøkelsen.

    Dersom det er behov for avklaringer, anbefaler vi at kjøper rådfører seg med eiendomsmegler eller en bygningssakyndig før det legges inn bud.

    Hvis eiendommen ikke er i samsvar med det kjøperen må kunne forvente ut ifra alder, type og synlig tilstand, kan det være en mangel. Det samme gjelder hvis det er holdt tilbake eller gitt uriktige opplysninger om eiendommen. Dette gjelder likevel bare dersom man kan gå ut i fra at det virket inn på avtalen at opplysningen ikke ble gitt eller at feil opplysninger ikke ble rettet i tide på en tydelig måte. En bolig som har blitt brukt i en viss tid, har vanligvis blitt utsatt for slitasje og skader kan ha oppstått. Slik bruksslitasje må kjøper regne med, og det kan avdekkes enkelte forhold etter overtakelse som nødvendiggjør utbedringer. Normal slitasje og skader som nødvendiggjør utbedring, er innenfor hva kjøper må forvente og vil ikke utgjøre en mangel.

    Boligen kan ha en mangel dersom det er avvik mellom opplyst og faktisk areal, forutsatt at avviket er på 2% eller mer og minimum 1 kvm.

    Ved beregning av et eventuelt prisavslag eller erstatning må kjøper selv dekke tap/kostnader opptil et beløp på kr 10 000 (egenandel).

    Dersom kjøper ikke er forbruker selges eiendommen som den er , og selgers ansvar er da begrenset jf. avhl. § 3-9, 1. ledd 2. pktm. Avhendingsloven § 3-3 (2) fravikes, og hvorvidt en innendørs arealsvikt karakteriseres som en mangel vurderes etter avhendingsloven § 3-8. Informasjon om kjøpers undersøkelsesplikt, herunder oppfordringen om å undersøke eiendommen nøye, gjelder også for kjøpere som ikke anses som forbrukere. Med forbrukerkjøp menes kjøp av eiendom når kjøperen er en fysisk person som ikke hovedsakelig handler som ledd i næringsvirksomhet.

    Lov om hvitvasking

    I henhold til lov om hvitvasking og terrorfinansiering har megler plikt til å gjennomføre kontrolltiltak ovenfor kunder. Dette innebærer å bekrefte kunders identitet på bakgrunn av fremvist gyldig legitimasjon. Videre innebærer det å få bekreftet identiteten til eventuelle reelle rettighetshavere, og å innhente opplysninger om kundeforholdets formål.
    Kjøpers innbetaling skal foretas fra norsk bank/finansinstitusjon.
    Selgers oppgjør vil skje til konto i norsk bank/finansinstitusjon.
    Dersom megler får mistanke om brudd på hvitvaskingsreglementet i forbindelse med en eiendomshandel, og han ikke klarer å få avkreftet denne mistanke, har han plikt til å rapportere dette til Økokrim. Melding sendes Økokrim uten at partene varsles. Megler kan i enkelte tilfeller også ha plikt til å stanse gjennomføring av handelen.
    Se annonsen på finn.no
    Eiendomsmegler MNEF
    Leonore Forseng
    Telefon: (+47) 75143000
    Mobil: (+47) 91174602
    Faks:
    Send melding
    Kontaktperson
    Lise Karstensen Blakstad
    Telefon: (+47) 75143000
    Mobil: (+47) 99501577
    Faks:
    Send melding
    Nabolagsprofil
    Bestill salgsoppgave
    Meld deg på visning - HER

    Visning

  • Ta kontakt for å avtale visning
  • Gi bud

    Myravegen 30 8640 Hemnesberget Norge

    Boliger til salgs

    Skal du selge bolig og ønsker å snakke med en dyktig eiendomsmegler?

    REDE har kontor i byene Mo i Rana, Mosjøen, Sandnessjøen, Brønnøysund og Svalbard.
    I tillegg har vi et salgskontor hos MOBO på Mo.

    Klikk her for mer info

    Iberneset 32 8850 Herøy

    Attraktiv vertikaldelt tomannsbolig | Carport | Mulighet for Båtplass

    Tomannsbolig
    Vis bolig
    Movegen 2 8660 Mosjøen

    OLDERSKOG: Enebolig med garasje i attraktivt og veletablert boligområde.

    Enebolig
    Vis bolig
    Steinvegen 2A 8660 Mosjøen

    OLDERSKOG: Tiltaltende og flott 4-roms rekkehusleilighet med garasje. Attraktiv beliggenhet nært skole og barnehage.

    Rekkehus
    Vis bolig
    Skolegata 13B 8624 Mo i Rana

    Kjempefin leilighet i 1. etg. i populært borettslag | Kjøkken fra 2015 | Rolig og sentralt | Ferdigprøvd forkjøpsrett

    Leilighet
    Vis bolig
    Myraveien 38A 8622 Mo i Rana

    3-roms leilighet beliggende i første etasje i populært borettslag | Sentrumsnært | Godt med bodplass

    Leilighet
    Vis bolig
    Sørlandsveien 131 8624 Mo i Rana

    Lys og koselig 1/2-part av horisontaldelt tomannsbolig | Ingen fellesgjeld | Kort vei til sentrum

    Tomannsbolig
    Vis bolig
    Vallaveien 32 8643 Bjerka

    Eldre nordlandshus fra 1863 | Renoveringsobjekt | Eiet tomt på 3 764 kvm

    Enebolig
    Vis bolig
    Nordmohøgda 5A 8622 Mo i Rana

    Drømmer om å bo i en kul og praktisk leilighet, i et borettslag hvor man virkelig kan kjenne historiens vingesus?

    Leilighet
    Vis bolig
    Bakkelygata 21 8800 Sandnessjøen

    Stamnes | Byggestart i 2023, 1 av 3 solgt | Prosjekterte rekkehus på ei tilbaketrukket tomt

    Rekkehus
    Vis bolig
    Ulvøya 8762 Sleneset

    Ubebygd eiet tomt på hele 2088 kvm fordelt på 2 teiger, beliggende på Ulvøya ved Sleneset

    Hyttetomt
    Vis bolig
    Nygata 111 8618 Mo i Rana

    2-roms leilighet i 1. etasje i Eldres Borettslag på Hauknes

    Leilighet
    Vis bolig
    Seljeveien 6 8622 Mo i Rana

    Enebolig med garasje i attraktivt område | Høy takhøyde på stue/kjøkken | Nydelige uteplasser og hage | Alt på ett plan

    Enebolig
    Vis bolig
    Sømnaveien 141 HOVED 8907 Brønnøysund

    Kun 1 igjen! Brønnøysund Brygge - 6 nye leiligheter sentralt i Brønnøysund - To- og 4-mannsbolig med 2 soverom

    Leilighet
    Vis bolig
    Øvermarka 21 8802 Sandnessjøen

    URA | Romslig enebolig over 3 plan | Nydelig utsikt | Innglassert utestue | Utendørs jacuzzi | Visningspåmelding |

    Enebolig
    Vis bolig
    Dalbakken 15D 8630 Storforsheia

    Storforshei - Koselig andelsleilighet med 3 soverom og garasje

    Rekkehus
    Vis bolig
    Vasaveien 10 8610 Mo i Rana

    Innholdsrik enebolig i barnevennlig område på Gruben | Godkjent utleiedel | Garasje

    Enebolig
    Vis bolig
    Egedes gate 49 8656 Mosjøen

    BYFLATA - 2 RES. Prosjekterte borettslagsleiligheter i 4-mannsbolig | 2 og 3 soverom | Meget sentralt | God standard.

    Leilighet
    Vis bolig
    Strandgata 26 8622 Mo i Rana

    Strandgata borettslag - kun 5 ledige! Byggingen er godt i gang. Parkeringskjeller, heis og stor felles takterrasse.

    Leilighet
    Vis bolig
    Fridtjof Nansens gate 4A 8622 Mo i Rana

    Andelsleilighet med sentral beliggenhet | Heis | Sentralvarme | balkong | Parkeringskjeller | Ingen forkjøpsrett

    Leilighet
    Vis bolig
    Hammeren Boligpark - Rekkehus trinn 3 8626 Mo i Rana

    Vi møter deg gjerne til visning! Innholdsrike rekkehus med 3 soverom, wc i begge etasjer. Stor garasje med sportsbod.

    Rekkehus
    Vis bolig
    Torolv kveldulvsons gate 48 8800 Sandnessjøen

    Sentral 2-roms leilighet i sentrum av Sandnessjøen

    Leilighet
    Vis bolig
    Selforsveien 46 8613 Mo i Rana

    Påkostet og nyere leilighet med 3 soverom i borettslag | Oppvarmet parkeringskjeller | Heis i bygget

    Leilighet
    Vis bolig
    Myraveien 35 8622 Mo i Rana

    Nye, lekre leiligheter i sentrumsnært og rolig boligområde. Heis og garasje. Toppleilighet på 135 m2 med 40 m2 altan.

    Leilighet
    Vis bolig
    Båsmoveien 30 8616 Mo i Rana

    Enebolig beliggende på selveid utsiktstomt med nærhet til skole | Attraktivt og populært boligfelt.

    Enebolig
    Vis bolig
    Revelheigata 22B 8610 Mo i Rana

    Lys og trivelig andelsleilighet med 2 soverom i 1. etasje. Her er det kort vei til "alt" på Gruben!

    Leilighet
    Vis bolig
    Laukholmveien 4A 8904 Brønnøysund

    Enebolig med over to plan + loftsetasje | 4 soverom | 3 bad | Carport | Tilleggstomt og egen tomt for sjøhus

    Enebolig
    Vis bolig
    Anton Pedersens vei 5 8626 Mo i Rana

    Enebolig med sentrumsnær beliggenget | Garasje | Pent opparbeidet uteområde

    Enebolig
    Vis bolig
    123

    Mo i Rana

    Ole Tobias Olsens gate 5
    8622 Mo i Rana

    Postboks 1276
    8602 Mo i Rana

    Tlf. 75 14 30 00
    Mer info

    Mosjøen

    Mathias Bruns gate 3
    8657 Mosjøen

    Tlf. 75 14 30 00
    Mer info

    Sandnessjøen

    Torolv Kveldulvsonsgate 25
    8800 Sandnessjøen

    Postboks 30
    8801 Sandnessjøen

    Tlf. 75 14 30 00
    Mer info

    Brønnøysund

    Storgata 58
    8900 Brønnøysund

    Postboks 200
    8901 Brønnøysund

    Tlf. 75 14 30 00
    Mer info

    Svalbard

    Vei 509 2
    9170 Longyearbyen Svalbard

    Tlf. 75 14 30 00
    Mer info

    Følg oss på Facebook:  

    Personvernerklæring

    Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernregler og vilkår for bruk.